Новини Інституту філології

ПЛАТФОРМА WEB OF SCIECE: ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА МОЖЛИВОСТІ

Серія вебінарів  15-17 квітня о 14:15.

15 квітня 2019, 14:15

Тема: Додаткові можливості платформи Web of Science для наукової діяльності

Запрошуємо на День кар'єри ЄС 2019

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції МОН України запрошує на День кар’єри ЄС 2019, які відбуваються в містах України до 27 вересня

День відчинених дверей

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує вас 12 квітня на презентацію освітніх програм для здобуття ОС "Бакалавр" та ОС "Магістр" за адресою бульвар Т.Шевченка, 14.

Категорія:

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить ІІІ Всеукраїнські наукові читання за участю молодих учених «Філологія початку ХХІ сторіччя: традиції та новаторство», які відбудуться 3-4 квітня 2019 року.

КОНФЕРЕНЦІЯ «ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА 2019: НАЦІОНАЛЬНІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ XXI СТОЛІТТЯ»

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих учених, яка відбудеться 25 квітня 2019 року.

Кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK (письмовий) та HSKК (усний)

11 травня 2019 року відбудеться кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK (письмовий) та HSKК (усний). Реєстрація на іспит буде проходити online з 11.03.2019 р. до 14.04.2019 р.

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Міністерство культури України

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Охочі взяти участь у Всеукраїнських наукових читаннях мають подати заявку до 25 лютого 2019року.

Пантелеймон Куліш ‒ 200 років цикл міжнародних наукових конференцій

Заявки на участь у конференціях просимо надсилати до 31 березня 2019 р. (для участі в конференції у Львові) і до 30 червня 2019 р. (для участі в конференціях у Києві, Сумах та Ніжині)

Сторінки