Новини Інституту філології

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Міністерство культури України

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить ІІІ Всеукраїнські наукові читання за участю молодих учених «Філологія початку ХХІ сторіччя: традиції та новаторство», які відбудуться 3-4 квітня 2019 року.
Охочі взяти участь у Всеукраїнських наукових читаннях мають подати заявку до 25 лютого 2019року.

Пантелеймон Куліш ‒ 200 років цикл міжнародних наукових конференцій

Заявки на участь у конференціях просимо надсилати до 31 березня 2019 р. (для участі в конференції у Львові) і до 30 червня 2019 р. (для участі в конференціях у Києві, Сумах та Ніжині)

Міжнародний іспит на визначення рівня китайської мови - HSK, HSKK

23 березня 2019 року відбудеться кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK(письмовий) та HSKК (усний). Реєстрація на іспит буде проходити online з 21.01.2019 р. до 23.02.2019 р.

Перша міжнародна конференція “Переклад і мова: компаративні студії”

Відбудеться 27-28 березня 2019 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ (бульв. Тараса Шевченка 14).

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО 205-ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ДО 205-ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА "Художній світ Тараса Шевченка",
ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ 12 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ В ІНСТИТУТІ ФІЛОЛОГІЇ за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14.

Увага! Відбірковий етап

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Відбірковий етап

ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка