Віршознавчі студії

Віршознавчі студії : Збірники праць наукових семінарів. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет».
У збірнику "Віршознавчі студії" публікуються статті з актуальних проблем віршознавства та поетики. До перших випусків збірника увійшли матеріали віршознавчого семінару (традиція проведення яких започаткована професором Наталією Костенко ще в 1996 році) та Першої всеукраїнської віршознавчої конференції, що відбулася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в 2009 році.

Віршознавчий семінар, присвячений пам’яті Михайла Леоновича Гаспарова: Збірник наукових праць та спогадів (12 травня 2006 року)

Повний текст (pdf-файл, 1,12 Mb).

Віршознавчий семінар, присвячений пам’яті Галини Кіндратівни Сидоренко: Збірник наукових праць та спогадів (28 травня 2007 року)
Повний текст (pdf-файл, 964 Kb) | Обкладинка (jpg-файл, 454 Kb).

Віршознавчий семінар: з нагоди 90-річчя від дня народження Ігоря Качуровського (23 вересня 2008 року)
Повний текст (pdf-файл, 1,6 Mb) | Обкладинка (jpg-файл, 125 Kb).

Збірник наукових праць конференції "Українське віршознавство ХХ – початку ХХІ століть. Здобутки і перспективи розвитку" (21 вересня 2009 року)
Повний текст (pdf-файл, 2,4 Mb).

Збірник праць наукового семінару "Вірш у системі перекладу" (21 вересня 2010 року)
Повний текст (pdf-файл, 1,8 Mb).