Конкурс "Стань письменником!"

Уже вчетверте Київський національний університет імені Тараса Шевченка проводить конкурс для учнів 10-11 класів «Стань письменником!»

Якщо твоя мрія – системна філологічна освіта з заглибленням у власне літературно-творчу практику, то цей конкурс стане для тебе чудовим кроком на шляху до її реалізації!

Конкурсні роботи приймаються з 1 листопада по 25 грудня 2015 року на адресу: stanpysmennykom2015@gmail.com. Переможці отримують пільги при вступі до провідного університету країни.

Детальні умови конкурсу за посиланням, а також у нашій групі на Фейсбуці «Літературна творчість КНУ».

Вітаємо переможців конкурсу «Стань письменником» 2013

• у номінації "поезія": Марія-Лурдес Дегтяренко (8 кл.), Соломія Слободян, Анна Дзюбан, Владислав Петренко та Тетяна Мартинюк
  • у номінації "проза": Ассоль Антипова (7 кл.), Дана Маслюк (8 кл.), Юлія Григорук (передостанній курс училища), Таїсія Корж, Оксана-Іванна Мельник, Олександра Дзигал
  • у номінації "критика": Ассоль Антипова (7 кл.), Ольга Сидоренко
  • у номінації "публіцистика та есеїстка": Ассоль Антипова («Роде рідний»), Ольга Сидоренко, Діана Лукіянчук, Дарина Калфакчиян
  • у номінації "документальний нарис": Світлана Стасіневич «Вчителька»

Дякуємо за участь усім конкурсантам, бажаємо натхнення й успіхів! Запрошуємо до вступних випробувань на спеціальність «літературна творчість» Інституту філології.