Маримонська Любов Андріївна

Асистент  кафедри методики викладання української та іноземних мов і літератур

Закінчила Київський ордена Леніна державний університет імені Т.Г.Шевченка, факультет романо-германської філології за спеціальністю романо-германські мовиі література. Присвоєна кваліфікація філолог, викладач німецької і англійської мови. Перекладач.

Державні та відомчі нагороди: Нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України (№ 45 від 25.06.2015р.), Подякою Київської Малої академії наук учнівської молоді( 2015р.), Подякою Київської Малої академії наук учнівської молоді Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради( КМДА), 2011р., Подякою Голови Київської міської державної адміністрації (№ 21915 від 14.05.2001р.), Почесною грамотою МОН України (№53239 Н№326-к від14.06.2000р.), знаком «Відмінник народної освіти УРСР» (№407-К від 18.07.1990р.), Почесною грамотою Мінського районного відділу народної освіти і райкому профспілок працівників освіти, вищої школи та наукових закладів м.Києва (№654,1985р.)

Характеристика із зазначенням конкретних особливих заслуг у сфері освіти і науки: автор багатьох наукових   публікацій з методики викладання іноземних мов у вітчизняних та зарубіжних виданнях, учасник міжнародних науково-практичних конференцій, виконавець науково-дослідних робіт: «Забезпечення послідовності та наступності у роботі загальноосвітніх та вищих навчальних закладів з обдарованою молоддю м.Києва» (НПУ ім.М.П.Драгоманова, №04-10/2453 від 07.12.05), «Навчання міжкультурного спілкування англійською мовою учнів молодшого шкільного віку м.Києва», 2005р., «Удосконалення навчання міжкультурного спілкування англійською мовою учнів молодшого шкільного віку в м. Києві» (КНУ ім.Тараса Шевченка, №206/013 від 16.12.05), «Розробка навчальних програм з підготовки волонтерів і стюардів для фінального турніру чемпіонату Європи з футболу у 2012 р.» (КНУ ім.Тараса Шевченка, №010U009834 від 29.10.07р.) Здобувач кафедри методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, голова журі II(обласного) етапуВсеукраїнської олімпіади з німецької мови та II(обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з німецької мови (2009-2011рр.) Київської області, член експертної комісії МОН України по написанню підручників з німецької мови від Інституту післядимної освіти Київської області (2009р.), член конкурсної  та апеляційної комісії II(міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з англійської мови м. Києва 2014-2015, 2015-2016 навчальних років.

Основні публікації:

проф. П.О. Бех, асист. Л.А. Маримонська, проф. В.М. Махінов Педагогічні умови навчання нової фразеології англійської мови: навчально-методичний посібник. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2013. – 48 с.

За загальною редакцією проф. Бех П.О.  Маримонська Л.А., Махінов В.М., Пономарьова В.А.Інтерактивні завдання для навчання читання англомовних текстів учнів 9 класу (допрофільне навчання) сзш I-IIIступенів: навчально-методичний посібник. – К.: Вид –во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2015. – 74 с.

За загальною редакцією проф. Бех П.О.  Маримонська Л.А., Махінов В.М., Пономарьова В.А.Інтеракивні завдання для навчання читання англомовних текстів (гуманітарний профіль) 10 клас: навчально-методичний посібник. –К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2015. – 71с.

За загальною редакцією проф. Бех П.О.Маримонська Л.А., Махінов В.М., Пономарьова В.А.Інтерактивні завдання для навчання читання англомовнихтекстів (гуманітарний профіль 11клас): навчально-методичний посібник. –К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2015. – 63с.