Соловей Ніна Василівна

Завідувач кафедри іноземних мов математичних факультетівкандидат філологічних наук, доцент.

СоловейН.В.закінчилаКиївський державний університет ім. Т.Г. Шевченка (спеціальність „Романо-германські мови та література, філолог, перекладач”), маєвеликийпедагогічний стаж. Навчалася в аспірантурі на кафедрі англійської філології Київського університету імені Тараса Шевченка і 20.05.1988 р. захистила дисертацію „Пасивна перспектива англійського речення” за спеціальністю 10.02.04 – германські мови, кандидат філологічних наук (Диплом ФЛ № 011971 від 26.10.1988). Звання доцента по кафедрі англійської мови присвоєно 29.01.1992 (Атестат ДЦ № 046493). З червня 2004 р. і по теперішній час – завідувач кафедри іноземних мов математичних факультетів. Автор більше 50 праць, з них 18 – навчально-методичні та посібники з питань методики, стилістики, граматики англійської мови.

Багато років є членом екзаменаційної комісії, що приймає кандидатський іспит з англійської мови у аспірантів та здобувачів. Член Вченої ради Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Бере активну участь у роботі наукових конференцій як в Україні, так і за її межами, сумлінно і на високому професійному рівні виконує обов’язки доцента та завідувача кафедри іноземних мов математичних факультетів Інституту філології.

Постійно творчо працює над підвищенням наукового та фахового рівнів. Нагороджена Дипломом Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого з нагоди 10-річчя Інституту філології за особливі досягнення в науковій і педагогічній діяльності (2011), Почесною грамотою КНУ ім. Тараса Шевченка за сумлінну та багаторічну працю ( 2009). З благословення святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета нагороджена Найвищою Почесною відзнакою (медаль і грамота) Святої Праведної Анни  на шийній стрічці I ступеня за вагомий внесок у справу відродження духовності та патріотичного виховання молоді незалежної України у 2014 році. (Указ №027). Соловей Н.В. має дві подяки Київської Малої академії за самовіддану роботу з учнівською молоддю та плідну співпрацю на Всеукраїнських конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014-2015 і 2015-2016 навчальних роках.