Андрійчук Тетяна Вікторівна

Асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів

Закінчила Національний університет «Острозька академія» у 2007 році за спеціальністю: «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської та німецької мови  та літератур, перекладача. Викладач англійської мови, перекладач.

З 2009 року працює на кафедрі іноземних мов математичних факультетів  за новою концепцією викладання іноземної мови.

Читала курси «Англійська мова» для студентів 1го-4го року навчання для студентів механіко-математичного факультету, хімічного факультету, факультету кібернетики. На даний час веде практичні заняття на 1му і 2му курсах факультету інформаційних технологій.

Бере участь у  методичних семінарах за підтримки Британської Ради, представництва “Pearson Education Limited” (Longman), Macmillan, Ресурсного центру для викладачів англійської мови при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».

Сфера наукових інтересів:  методика викладання англійської  мови, англійської мови  за професійним спрямуванням (ESP), психологія.