Давидюк Тетяна Василівна

Асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів.

У 2005 році закінчила факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю перекладач з англійської та німецької мов.

З вересня 2005 року по вересень 2006 року працювала на посаді викладача англійської мови кафедри англійської мови та перекладу Київського інституту перекладачів при НАН України; з вересня 2006 року по листопад 2007 року працювала на посаді старшого лаборанта з вищою освітою Центру іспанської мови та культури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З вересня 2007 року по даний час займає посаду асистента кафедри іноземних мов математичних факультетів Інституту філології.

Успішно працює над кандидатською дисертацією на тему: “Лексико-семантичні особливості номінації природніх явищ у британській мовній картині світу”.

Бере активну участь у роботі всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, а також методичних семінарах.