Косаревська Тамара Андріївна

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов математичних факультетів.

Народилася: 23 листопада 1945 року народження.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов (зараз Київський національний лінгвістичний університет) у 1969 році.

З 1970 року працювала асистентом, з 1990 року – доцентом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Захистила дисертацію на тему: „Структурно-семантические и количественная характеристика английских трехкомпонентных терминологических образований”.

Під час роботи в університеті зарекомендувала себе як фахівець високої кваліфікації, талановитий педагог.

Веде практичні заняття на 1 та 2 курсах факультету кібернетики, а також у групах магістрів та аспірантів того ж факультету.

Читала курс лекцій „Теорія та практика перекладу науково-технічної літератури” та вела практичні заняття з курсу „Ділове спілкування англійською мовою”.

За результатами опитування студентів неодноразово займала перше місце у рейтингу викладачів іноземних мов.

З 1992 до 1996 рр. була науковим керівником бюджетної госпрозрахункової теми на факультеті іноземної філології.

У 1996 році виступала з доповіддю на Міжнародній науково-методичній конференції у Великій Британії.

З 2002 до 2003 рр. була представником кафедри на Вченій Раді Інституту філології. Завідувач секцією англійської мови  на факультеті кібернетики.

Має понад 48 друкованих науково-методичних праць, у тому числі 2 навчально-методичних посібники.