Ляшенко Лариса Василівна

Асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів.

Народилася: 04.03.1962 р.н.
Ізмаїльський державний педагогічний інститут імені Христо Ботєва, м. Ізмаїл, 1979 -1983 р.р. спеціальність за освітою - вчитель англійської мови.
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України при Міністерстві праці і соціальної політики України, м. Київ, 1998 - 2001 р.р. Спеціальність: психолог (спеціаліст).
Тема кандидатської дисертації: "Методика навчання молодших школярів англійського монологічного мовлення з використанням зорової наочності"13.00.02. Тема затверджена Міжвідомчою радою з координації наукових досліджень з педагогічних і психологічних наук в Україні 27.03.2012р.
Науковий керівник - Биркун Людмила Вікторівна -кандидат філологічних наук, професор Інституту філології КНУ іменіТараса Шевченка.

Прикріплена до кафедри методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, як пошукувач для завершення роботи над кандидатською дисертацією та складання кандидатського іспиту зі спеціальності.

Досвід роботи: викладач англійської мови КНМУ імені О.О. Богомольця, 2011-2013 р.р. Науковий кореспондент Інституту психології імені Г.С. Костюка АПН України, 2002 - 2006 р.р.

Приймала активну участь в роботі педагогічного колективу спеціалізованої школи N 20 м.Києва над апробацією підручника Л. Биркун "Моя Англійська" в початктвій школі.

Є членом міжнародної організації вчителів англійської мови І ATEFL.

Мої науково-методичні інтереси: комунікативний підхід у викладанні іноземних мов, який передбачає: використання засобів зорового унаочнення для розвитку усного англомовного мовлення, формування мотивації говоріння, розвиток психо-фізіологічних особливостей особистості студента засобами англійської мови.