Паламарчук Катерина Миколаївна

Кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри іноземних мов математичних факультетів.

Народилася: 1957 року народження.

Закінчила факультет англійської мови Київського державного педагогічного інституту іноземних мов в 1980 році за спеціальністю: викладач англійської та німецької мов.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка працює з жовтня 1994 року на посаді асистента кафедри англійської мови фізико-математичних факультетів на умовах строкового трудового договору. А з 14 червня 2005 р. по 13 червня 2012 р. на умовах контракту.

Загальний педагогічний стаж 30 років.

Під час роботи в університеті вела практичні заняття у студентів, магістрів та аспірантів на факультетах фізичному, радіофізичному, механіко-математичному та факультеті кібернетики.

Брала активну участь у роботі 1-ї міжнародної конференції “Методичні аспекти навчання науковій мові та мовам для спеціальних цілей”, у проведенні студентських олімпіад з англійської мови.

Вийшли з друку більше 20 наукових праць.