Семенко Світлана Миколаївна

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів.

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2009 році і здобула кваліфікацію магістра філології зі спеціальності «мова та література: японська, англійська».

З 2004 року по 2008 рік навчалася в Тенрійському університеті (Японія, преф. Нара).

У 2009 році вступила до аспірантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2014 році захистила дисертацію на тему: «Мовні особливості канонічних текстів Тенрійської релігії» за спеціальністю 10.02.13 – «мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії».

Активно бере участь у наукових та науково – практичних конференціях, має низку наукових публікацій у фахових виданнях не лише з теми дисертаційної роботи, а й з інших актуальних питань японістики.

З 2010 р. і по теперішній час працює асистентом кафедри іноземних мов математичних факультетів Інституту філології.