ФЛЕШМОБ І ПІДНЯТТЯ ПРАПОРА

"18 травня МИ ВСІ КРИМСЬКІ ТАТАРИ"

У День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу з ініціативи Студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулися заходи на вшанування кримських татар.

На площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку студенти організували флешмоб.

Після цього студенти кримськотатарської філології урочисто підняли прапор кримських татар біля Головного корпусу університету.

А тим часом в Інституті філології триває фотовиставка "Я жертва геноциду", яку відкрили 17 травня. Також у цей день відбулася зустріч із кримською поетесою Ельвірою Капніст, яка прочитала присутнім поему "Сибір" про кримське ханство, кілька поезій про Крим і рід. "Депортация - это то, о чем бабушка не хотела помнить, но от того, что мы говорим "больно", нам не становится легче", - поділилася своєю історією Ельвіра Капніст.

Категорія: