Студентське профбюро

Профком - це об'єднана організація співробітників та студентів Університету. Це єдина в Україні неполітична громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання, які можуть виникнути протягом всього навчання в Університеті.

Копейко Юлія Петренко Тетяна
Слота Інна Євдокимова Вероніка
Головіна Ольга Гарбарець Катерина

Завдяки Профкому ти можеш щомісяця отримувати пільгові проїзні квитки на метро та інші види міського транспорту.
За допомогою Профкому ти можеш відпочити під час канікул на морі, в горах, або на
Профком надає консультації щодо наявних соціальних програм, прав та обов'язків студентів в університеті та місті Києві та може допомогти оформити для тебе всі види матеріальної допомоги та премій.
Завдяки Профкому ти можеш знайти собі роботу на умовах часткової зайнятості та під час канікул.
В Профкомі ти можеш оформити собі міжнародний студентський квиток (ISIC), який дає право залучатись до програми допомоги та співпраці зі студентською молоддю в різних країнах та отримувати різноманітні знижки як в цих країнах так і в Україні.
Завдяки Профкому ти можеш навчатися, працювати та відпочивати за кордоном.
Кожен член профспілки має право отримати раз на рік матеріальну допомогу на оздоровлення або в випадку смерті близького родича.

Наші контакти:

Адреса: м.Київ, бульв.Т.Шевченка,14, 3-ій поверх, каб.100