10-14 вересня 2016 року відбудеться науково-методичний семінар "Запровадження якісного оцінювання до університетської іншомовної освіти"

 

 

 

 

 

Кафедрою методики викладання української та іноземних мов і літератур спільно зі Всеукраїнською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО), створеною викладачами кафедри (http://ualta.in.ua), планується проведення науково-методичного семінару ‘Запровадження якісного оцінювання до університетської іншомовної освіти’.  Семінар відбудеться за фінансової підтримки Європейської асоціації з мовного тестування та оцінювання (European Association for Language Testing and Assessment) 10-14 вересня 2016.

Доповідачами на семінарі виступатимуть два відомих експерти в галузі мовного тестування – професор Ентоні Грін, президент Міжнародної асоціації з мовного тестування (Університет Бедфордшира, Велика Британія) та доктор Крістін Кум, колишній президент TESOL(Higher Colleges of Technology, Об’єднані арабські емірати). Професор Е. Грін вже проводив науковий семінар у нашому університеті минулого року (див. звіт про захід http://www.iltaonline.com/images/pdfs/Reports/ILTA_Report_Kyiv_Workshop_2015.pdf) та бажає продовжити співпрацю.