25-26 жовтня 2016 Міжнародна наукова конференція "Україна і сучасний світ: міжмовний та міжкультурний діалог"

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут філології

Міжнародна наукова конференція

УКРАЇНА І СУЧАСНИЙ СВІТ: МІЖМОВНИЙ ТА МІЖКУЛЬТУРНИЙ ДІАЛОГ

Шановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у науковій міжнародній конференції «Україна і сучасний світ: міжмовний та міжкультурний діалог», яка відбудеться 25-26 жовтня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, бульвар Шевченка, 14.

Серед інших, пропонуємо розглянути такі питання:

• особливості та змінність лінгвокультур і мовнокультурної ідентичності під впливом міжнаціональних контактів
  • колоніальна та постколоніальна парадигма смислів у масмедіа, художній літературі, дидактичному й науковому дискурсі
  • створення й функціонування авто- та гетеростереотипів
  • літературна імагологія
  • соціолінгвістичні аспекти культурної та мовної асиміляції, інтерференції, дивергенції
  • взаємопроникнення форм і смислів дискурсів різних типів та мов
  • сучасні теорії перекладу і його роль в міжкультурномудіалозі
  • новітні підходи до викладання іноземних мов і літератур у полікультурних аудиторіях.

У межах конференції передбачено роботу круглого столу пам’яті Віктора Баранова «Сучасна українська проза: рецепції та впливи».

Заявки та статті надсилати до 30 вересня 2016 р. на електронну адресу mk_kartynysvitu@ukr.net. На останній сторінці вказати контактну інформацію (телефон мобільний та стаціонарний, електронна адреса, місце роботи). Роздруківки подавати на адресу 01033, Україна, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, кімн. 86. У разі використання спеціальних шифрів докласти їх окремими файлами. Студенти мають надати рецензію наукового керівник, підписану завідувачем кафедри. Довідки за телефоном: (044) 234-14-12.

Категорія: