Кирилюк Ольга Леонідівна

Асистент кафедри іноземних мов хіміко-фізичних факультетів.

Народилася: 02.12.1964р. у м. Києві.

У 1987р. закінчила з відзнакою факультет  кібернетики тоді Київського державногоуніверситету імені Тараса Шевченка,дипломну роботу захищала англійською мовою; у 1990 р. закінчила аспірантуру Інституту кібернетики АН УРСР імені В.М.Глушкова; у 1996 році закінчила факультет англійської мови тоді Міжрегіонального інституту вдосконалення вчителів імені Бориса Грінченка (тепер Київський педагогічний університет імені Бориса Грінченка). Закінчила Перші Київські державні курси іноземних мов (польська мова) і курси при бюро молодіжного туризму ‘Супутник’ (чеська мова). Закінчила 3-річний Україно-швейцарський семінар з лікувальної педагогіки.

З 1990 до 1994 року працювала у галузі математики. З 1994 до 1996 року викладала англійську мову в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 1996 до 1997 року в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка; з 1997 до 2003 року  викладала англійську мову на Перших Київьких державних курсах іноземних мов.У 1999 – 2000 рр була членом ProfessionalDevelopmentTeamпри Британській раді в Україні. З 2003 до 2012 пацювала на кафедрі англійської мови фізико-математичних факультетів, з 2013 року працює на посаді асистента кафедри іноземних мов хіміко-фізичних факультетів Інституту філології.

Наукові інтереси: методика викладання мови,професійний розвиток учителя.

Брала участь у багатьох міжнародних наукових конференціях, семінарах, літніх школах,представляючи результати власних наукових досліджень. Є автором  кількохстатей, навчально-методичних праць.

Викладала курси:

• Англійська мова для студентів 1 і 2 років навчання (бакалаврат) на механіко-математичному, (тоді) радіофізичному та фізичному факультетах
  • Англійська мова для студентів 1 року навчання (магістратура) механіко-математичного факультету
  • Поглиблений курс англійської мови для студентів 3 і 4 років навчання фізичного і радіофізичного факультетів (реферативні групи)

Викладє курси:

• Англійська мова для студентів 1 та 2 років навчання факультету радіофізики, електроники та комп’ютерних систем.

Основна праця:

Навчально-методичні матеріали з англійської мови для студентів 1 курсу радіофізичного факультету. - К., 2011.