Збірник Теорія літератури: концепції, інтерпретації

У збірнику вміщено матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 50-річчю кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, які представляють різні сфери сучасної теоретичної думки – компаративні аспекти дослідження тексту, його інтертекстологічні та міфопоетичні модуси, поетикальні студії, проблеми жанрології, національні коди художнього письма, літературознавчого дискурсу, тощо. До збірника увійшли праці співробітників кафедри, її вихованців – докторів, кандидатів наук, аспірантів, наукові дослідження відомих вітчизняних та зарубіжних учених.
Видання розраховане на викладачів вищої школи, науковців, учителів, аспірантів і студентів-філологів.

Теорія літератури: концепції, інтерпретації. Випуск 2012 року Повний текст (pdf-файл)

Теорія літератури: концепції, інтерпретації. Випуск 2013 року Повний текст (pdf-файл)

Теорія літератури: концепції, інтерпретації. Випуск 2014 року Повний текст (pdf-файл)

Теорія літератури: концепції, інтерпретації. Випуск 2015 року Повний текст (pdf-файл)