Олійник Лариса Іванівна

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов хіміко-фізичних факультетів.

Народилася: 05.03.1950 р. (Хмельницька обл., с. Онацьківці).

У 1981 р. закінчила факультет романо-германської філології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю романо-германські мови і література та має кваліфікацію філолог, викладач англійської мови.

В 1996 році захистила дисертацію «Структурні, прагматичні та функціональні характеристики полілогу» по спеціальності 10.02.04 –германські мови та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

В КНУ імені Тараса Шевченка працює  з 1981 по 2012 р.р. на кафедрі англійської мови фізико-математичних факультетів, а з 03.12.2012 року у зв’язку з реорганізацією переведена на кафедру іноземних мов хіміко-фізичних факультетів Інституту філології.

Наукові інтереси: емотивна  функція означення, особливості полілогічного мовлення, методика викладання мови.

Брала участь у багатьох  наукових конференціях та семінарах, де були викладені результати власних наукових досліджень. Є автором  більш ніж 30 наукових статей, навчально-методичних праць та модульного посібника «TalkLaw».