Загуменна Надія Володимирівна

Викладач кафедри іноземних мов хіміко-фізичних факультетів.

Народилася: 01.03.1963р. у м. Києві.

У 1989 році закінчила факультет романо-германської філології Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

З 1994 року викладач кафедри німецької мови КНУ ім. Тараса Шевченка.

З грудня 2012 року викладач кафедри іноземних мов хіміко-фізичних факультетів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наукові інтереси: методичні засади викладання професійно орієнтованої німецької мови для студентів напряму «хімія».

Брала участь у багатьох наукових семінарах з підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови як в Україні, так і за її межами, зокрема у Німеччині (Кіль, Дюссельдорф,   Лютерштадт Виттенберг)

Викладає курси:

• Німецька мова за професійним спрямуванням
  • Хімія у всесвітньому інформаційно-науковому просторі (викладається німецькою мовою)

Автор понад 15 навчально-методичних робіт.

Основні праці:

• Навчальний посібник з німецької мови для студентів першого курсу хімічного факультету, Київ, 2004р.
  • Навчальний посібник з німецької мови для студентів старших курсів хімічного факультету, Київ, 2004р.
  • „Deutsch ist einfach“ – граматика в таблицях – навчальний посібник для самостійної роботи студентів вищих навчальних закладів, Київ, 2009р,
  • Збірник оригінальних юридичних текстів (із завданнями та словником) для самостійної роботи студентів, аспірантів та магістрів, Київ, 2010р.
  • Німецько-український словник хімічних термінів для студентів, магістрів та аспірантів хімічного факультету, Київ, 2011р
  • «Deutsch durch Chemie» – німецька мова професійного спрямування – навчальний посібник для студентів хімічного факультету, Київ, 2016р.

E-mail: nadiya1971@ukr.net