Антіпов Денис Геннадійович

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії.

Місце та рік народження. Народився 1989 рокув  Івано-Франківську.

Освіта. 2012 року отримав диплом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова та література і переклад (корейська, англійська)» та здобула  кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника корейської та англійської мов і зарубіжної літератури, перекладача корейської та англійської мов.

Пройшов підготовку на військовій кафедрі.

Мовне та професійне стажування. Проходив мовне стажування двічі: 2008 року в Сеульському національному університеті та 2011 року в Корейському університеті іноземних мов.

Військова служба. Брав активну участь у Революції Гідності на Майдані з 24 листопада 2013 року і до кінця. Займався спеціальною військово-тактичною та медичною підготовкою. У лютому 2015 року пішов добровольцем у 5 Батальйонно-Тактичну Групу 81-ї бригади ВДВ, де займався аеророзвідкою безпілотними літальними апаратами. Виконував бойові завдання у багатьох гарячих точках Донецької та Луганської областей, зокрема: під Донецьким Аеропортом, на Промзоні Авдіївки, на Світлодарській Дузі. З війни повернувся у травні 2016 року лейтенантом і командиром взводу аеророзвідки свого батальйону. 24 серпня 2016 року брав участь в параді з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Викладання. Викладає практичний курс корейської мови, практику перекладу.

Наукова діяльність.Працює над кандидатськоюдисертацією на тему: «Лінгво-прагматичні особливості фахової мови електроніки на матеріалі корейської мови»

Наукові інтереси. Термінологія, переклад.