Болдескул Євгенія Олександрівна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Місце та рік народження. Народилася 1980 року у Києві.

Освіта. 2003 року закінчила Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова та література (корейська, англійська)», здобула кваліфікацію магістра філології, фахівця з корейської мови і літератури та англійської мови, викладача (диплом з відзнакою).

Мовне стажування. Проживала у Республіці Корея протягом 8 років, брала участь у мовних та культурних програмах університетів Вонґван, Кьонхі та Академії кореєзнавства, навчалася у магістратурі Сеульського Національного Університету.

Викладання. Викладає практичний курс корейської мови, практику двостороннього перекладу, лексикологію, історію корейської мови.

Наукова діяльність.Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Вербалізація концепту «дурень» у корейській лінгвокультурі (на матеріалі народних казок)».

Наукові інтереси. Лінгвокультурологія, психолінгвістика, китайська ієрогліфіка у корейській мові, корейська поезія і фольклор.

Публікації. Займається художніми перекладами корейської поезії та казок.Має низку публікацій, присвячених корейським казкам та сучасній поезії.