Налімова Анастасія Олександрівна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Місце та рік народження. Народилася 1989 року у м. Чернівці.

Освіта. 2012 року отримала диплом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова та література і переклад (корейська, англійська)» та здобула  кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника корейської та англійської мов і зарубіжної літератури, перекладача корейської та англійської мов (диплом з відзнакою).

Мовне стажування. Двічі  проходила мовне стажування у Республіці Корея: 2008 року в Університеті Корьо (м. Сеул), 2010 року – у Корейському університеті іноземних мов (м. Сеул).

Викладання. Веде практичні заняття з навчальної дисципліни «Практичний курс першої мови (корейської)» (1-4 курси ОКР «бакалавр»).

Наукова діяльність. Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Симбіоз світоглядних та морально-етичних домінант у корейській малій прозі кінця ХХ – поч. ХХІ ст.».

Наукові інтереси. Сучасна корейська література.

Публікації.

1. Налімова А. О. Тенденції розвитку корейської літератури на сучасному етапі // Літературознавчі студії. Київ, 2013. Вип. 39. Ч. 2.
  2. Налімова А. О. Зображення світоглядної парадигми жінок у сучасній літературі Республіки Корея. Матеріали  Міжнародноїнауковоїконференції«Китай, Корея, Японія: методологія тапрактика інтерпретації культур».2013.
  3. Налімова А. О. Морально-етичні проблеми сучасного суспільства у романі Сін Ґьонсук «Потурбуйся про маму» // Літературознавчі студії. Київ, 2014. Вип. 40. Ч. 2.
  4. Налімова А. О. Літературні традиції та новаторство у творчості корейського письменника Лі Мунйоля // Літературознавчі студії. Київ, 2014.Вип. 42. Ч. 2.
  5. Налімова А. О. Корейська художня фантастика ХХІ ст. // Літературознавчі студії. Київ, 2015. Вип.1 (44). Ч2.
  6. Налімова А. О. Історична тематика у сучасній корейській художній прозі XXст..Мова і культура.(Науковий журнал). К.: Видавничий дім Дмитра Бураго, 2015. Вип. 18. Т. III (178).