Привітання директора Інституту філології з ювілеєм

12 листопада 2001 року було сформовано Інститут філології. Цьогоріч ми святкуємо 15-річчя.

15 років – вік юний і водночас результативний. За роки свого існування філологічний осередок Київського університету став колискою слова, якісної освіти і любові до Батьківщини. Інститут філології – це згуртований колектив, які з любов’ю роблять спільну справу. Викладачі сіють розумне, добре, вічне. Допоміжний персонал тримає у гарному стані Жовтий корпус, дворик. А студенти наполегливо і натхненно вчаться. У єдності – сила!

Злагоджена робота колективу інституту приносить щедрі плоди. Висококваліфіковані викладачі щодня роблять вагомий внесок у розвиток національної гуманітаристики, творять інтелектуальну еліту української нації, професійного фахівця з мов і літератур. Кожна кафедра – це колектив талановитих, об’єднаних високою ідеєю особистостей, які формують соціально-компетентну, духовно збагачену, творчо мислячу особистість, здатну до самовдосконалення, яка володіє глибоким знанням і розумінням слова. Не дивно, що кожного року наші студенти посідають призові місця всеукраїнських та міжнародних олімпіад, отримують гранти на навчання за кордоном.

Наші випускники займають найвищі державні посади, є послами різних країн, очолюють світові організації і з великою вдячністю згадують щирих серцем своїх наставників, свою Альма-Матер, що відкрила дорогу в життя. На чолі кожної кафедри стоять люди, які вміють по-діловому, мудро повести колектив до нових наукових відкриттів.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну, титанічну та наполегливу працю, відданість, за те, що прищеплюєте нашим вихованцям високе почуття патріотизму. Попри складні часи, які випали на долю нашої держави, ви гідно повели себе, продемонструвавши мудрість і людяність.

Від щирого серця зичу всім співробітникам Інституту філології щастя, благополуччя, найкращих перспектив на кожен день. Бажаю відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпності творчих сил. Зичу нашому колективу й у подальшому діяти з не меншою енергійністю, результативністю.

З повагою, директор Інституту філології Григорій Семенюк