Міжнародна виставка IRAN EXPO 2016 у Києві

З 26 по 29 жовтня 2016 р. в Міжнародному Виставковому Центрі в Києві відбулася Міжнародна спеціалізована виставка IRAN EXPO 2016, яка пройшла за сприяння компанії Fartak Co, Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, Губернаторства провінції Альборз, Організації промисловості рудників і торгівлі провінції Альборз, Міжнародної компанії розвитку промисловості України, Організації промисловості Ірану і України. На виставці були представлені  такі галузі іранської економіки,  як нафтогазова і хімічна промисловість, побутова техніка, іранський автопром, килимарство, сучасні технології, медична і фармацевтична індустрія, аграрний сектор, туризм, сувеніри, товари народних промислів тощо. Протягом чотирьох днів виставку відвідало понад 2500 людей.  Виставка викликала значне зацікавлення як серед бізнесменів, так і серед шанувальників перської культури. У церемонії урочистого відкриття взяв участь президент України  у 2005-2010 роках Віктор Ющенко. Також виставку відвідала офіційна делегація високопосадовців Ірану на чолі із заступником міністра закордонних справ Ірану паном Муваффаком.

Студенти перської мовної секції взяли активну участь у роботі цієї виставки. Зокрема, Філоненко Ірина, Осядла Тетяна, Дросенко Катерина та Сопільняк Світлана були запрошені працювати перекладачами, у тому числі на офіційних двосторонніх переговорах за участі іранських та українських бізнесменів. Таким чином наші студенти мали чудову нагоду повправлятися у перекладацькій майстерності та продемонстрували високий рівень володіння перською мовою. Організатори виставки висловили вдячність за проведену роботу і підкреслили якісну професійну підготовку наших студентів. Ми пишаємося тим, що студенти нашого університету здатні продемонструвати найвищий рівень володіння перською мовою з-поміж усіх українських ВНЗ.