Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей «Переклад (англійська мова)», «Переклад (німецька мова)», «Переклад (французька мова)»

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році»», Київському національному університету імені Тараса Шевченка доручено провести другий етап олімпіади зі спеціальностей «Переклад (англійська мова)», «Переклад (німецька мова)», «Переклад (французька мова)» для студентів усіх вищих навчальних закладів, де переклад є спеціальністю.

Олімпіаду буде проведено  19 20 квітня 201року в гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14).

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади (зі спеціальності «Переклад (англійська мова)» ­– по 1 студенту; «Переклад (німецька мова)» – по 2 студенти, «Переклад (французька мова)» ­– по 3 студенти) і просимо до 1 березня 201року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, бул. Тараса Шевченка 14, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології,кафедра германської філології та перекладу, а також на  електронну адресу: tppnim@ukr.net

Відповідальний секретар оргкомітету – к.філол.н. Уманець Руслана Сергіївна (тел. 095-102-90-07).

Програмою олімпіади передбачено виконання  таких завдань:

  • письмовий переклад іншомовного науково-технічного тексту українською мовою;
  • письмовий переклад фрагмента прозового англійськомовного /німецькомовного/французькомовного художнього тексту;
  • письмовий переклад іноземною мовою  українськомовного суспільно-політичного тексту.
  • усний переклад  відеозапису політичної промови;
  • усний двосторонній  переклад  брифінгу/конференції.

 

Реєстрація учасників відбудеться 18 та 19 квітня (до 10.00) у гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14). Результати олімпіади буде оголошено 20.04.2017 о 16.00.

Оргкомітет олімпіади забезпечує учасників олімпіади місцями в гуртожитку. Просимо завчасно повідомити оргкомітет про дату прибуття учасників та потребу в замовленні місця в гуртожитку(орієнтовна вартість проживання: 100 грн. за добу в студентському гуртожитку, 200 грн. за добу  в гуртожитку для викладачів).

Просимо заздалегідь придбати квитки на зворотний проїзд. Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, що направляє учасника.

Кожен учасник олімпіади повинен мати  паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження, квиток на зворотний проїзд.

Додаткову інформацію можна отримати в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (тел. 044-234-14-12, 239-31-68) та на сайті Інституту філології Київського національного університету  імені Тараса Шевченка.