22-24 травня 2017 року Міжнародна українсько-іспанська наукова конференція

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

КАДІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ІСПАНІЯ)

22-24 травня 2017 року

проводять першу міжнародну українсько-іспанську наукову конференцію

“Мультинаціональна та мультидисциплінарна комунікація в

європейському просторі вищої освіти”

Запрошуємо до участі вчених, викладачів (професорів, доцентів, асистентів)

докторантів та аспірантів

Передбачається проведення круглих столів з питань міжуніверситетської наукової співпраці, методики викладання у вищих навчальних закладах (круглі столи організовуються відповідно до тематики та мови).

Матеріали доповідей Конференції планується опублікувати у тематичному збірнику, в який увійдуть статті, відібрані організаційним комітетом.

Робочі мови конференції: іспанська, французька, англійська.

Докладну інформацію щодо проведення конференції, її оргкомітетів, тематичних напрямків роботи та  анкету учасника конференції можна знайти за таким посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B5WlV8YA7azCbXpfdl8tNW5EUUE

Термін подачі заявок для участі у конференції  - до 22 квітня 2017 року.

Додаткову інформацію можна отримати, написавши електронного листа на скриньку tpprm@ukr.net (кафедра теорії та практики перекладу з романських мов імені Миколи Зерова Інституту філології).