Глюдз Мирослава Миронівна

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри германської філології та перекладу

E-mail: mirgludz@yahoo.com

Коло наукових інтересів

Методика викладання іноземних мов, дослідження творчості сучасних німецьких письменників.

Навчальні курси:

• Практичний курс та загальнотеоретичний курс німецької мови для студентів спеціальності «українська мова і література, іноземна мова»

Наукові праці: опублікувала особисто і у співавторстві 15 наукових та навчально-методичних праць.

Біографія

У 1998 році закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка, факультет романо-германської філології за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію філолога, перекладача з німецької та англійських мов.

1998-2012 – викладач кафедри німецької мови факультету іноземної філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2008-2013 – здобувач кафедри зарубіжної літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему «Поетика трагічного у творчості Е.М. Ремарка» зі спеціальності 10.01.04 –  література зарубіжних країн.

2012-2016 – асистент кафедри германської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З червня 2016 року – асистент кафедри германської мови та перекладу Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.