Профорієнтаційний семінар для вступників до магістратури "Прикладна лінгвістика – синтез наук і професій"

Профорієнтаційний семінар

"Прикладна лінгвістика – синтез наук і професій"

У 2017 році в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка вперше оголошено набір до магістратури на спеціальність 035.10 філологія (прикладна лінгвістика) за освітньою програмою «Прикладна лінгвістика: редакторсько-перекладацька та експертна діяльність».

Кафедра української мови та прикладної лінгвістики, лабораторія комп'ютерної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують випускників-бакалаврів –філологів, кібернетиків, фахівців з інформаційних технологій–узяти участь у профорієнтаційному семінарі «Прикладна лінгвістика – синтез наук і професій», який відбудеться о 15 годині 18 травня 2017 року в актовій залі Інституту філології за адресою: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 14 (2-й поверх).

Учасники семінару ознайомляться з новою магістерською програмою, а також матимуть можливість послухати представників наукових галузей та професійних сфер, у яких може реалізувати свої знання та вміння прикладний лінгвіст після отримання диплома магістра.

Програма семінару:

Лінгвістичні дослідження  в судово-експертній діяльності.

Іванна Горбач-Кудря, завідувач відділу досліджень відео- та звукозапису Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

SEO-копірайтинг – сучасна філологічна професія.

Олена  Тютенко, к. філол. н., інтернет-маркетолог.

Natural Language Processing (NLP) як галузь штучного інтелекту.

Олександр Марченко, д. фіз.-мат. н., професор кафедри математичної інформатики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

NLP-проекти в українських IT-компаніях.

Мар'яна Романишин, Technical Lead, Computational Linguist at Grammarly, Inc.

Комп'ютерна лінгвістика в Інституті філології: наукові проекти та освітянська діяльність.

Наталія Дарчук,д. філол. н., професор кафедри української мови та прикладної лінгвістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Освітня магістерська програма «Прикладна лінгвістика: редакторсько-перекладацька та експертна діяльність».

Оксана Зубань, к. філол. н., доцент кафедри української мови та прикладної лінгвістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Чекаємо на вас!

Телефон для довідок (044) 239 33 84; електронна пошта: labacompli@gmail.com

Сторінка події в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1681066472195564/