Центр індонезійської мови та літератури

Центр індонезійської мови та літератури Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі Центр) створено на виконання наказу ректора університету від 17.07.2015 року № 485-32 «Про створення Центру індонезійської мови та літератури Інституту філології» та за сприяння Посольства Республіки Індонезія в Україні з метою вдосконалення системи підготовки філологів-індонезистів, покращення умов для науково-методичної роботи викладачів індонезійської секції, створення умов для самостійного вивчення індонезійської мови та літератури студентами університету та інших вузів України, а також зміцнення дружніх стосунків між українським та індонезійським народами. Центр є структурним підрозділом Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Освітня, науково-дослідна, культурно-просвітницька, господарська та інша діяльність Центру здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту", "Про вищу освіту", Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Положення про Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, цього Положення та інших нормативно-правових актів.

Центр розташовується в навчальному корпусі університету за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14. кім. 74.

Діяльність Центру індонезійської мови та літератури:

Головним завданням Центру є організація різноманітних наукових та культурних заходів для підтримки навчального процесу студентів спеціальності «Індонезійська мова, література та переклад». Центр активно поширює співпрацю із іншими навчальними закладами, посольством Республіки Індонезія в Україні та сприяє участі українських студентів у стипендіальних програмах навчання у Індонезії, організованих урядом Республіки Індонезія. З моменту свого офіційного відкриття у квітні 2015 року, під керівництвом Центру індонезійської мови та літератури були організовані наступні заходи:

«Тиждень Індонезії» 5 – 9 жовтня 2015 року з нагоди 70 річниці Дня Незалежності Республіки Індонезія на базі Центру індонезійської мови та літератури Інституту філології. Фестиваль «Тиждень Індонезії 2015» складався з цікавих заходів: показу 3 популярних індонезійських фільмів, майстер-класу гри на ангклунг (індонезійський традиційний музичний інструмент з бамбука); лекції Послів щодо бачення місії ASEAN 2015 та фестивалю індонезійської кухні, що відбувався протягом тижня. Участь Посла Республіки Індонезія в Україні, пані Нінік Кун Нар’яті й Посла Малайзії в Україні, пана Чуа Теонг Бан (07.10.2015 року, семінар асоціації держав Південно-Східної Азії (ASEAN) за темою “ASEANPost2015”).

Директор: Прабово Хімаван, канд. філ. наук.

Лаборант: Богдана Гончаренко

Викладачі: Прабово Хімаван, Олександра Буровська, Олексій Ілюхін

Контакти: тел: (+380) 67-781-96-67 (пан Прабово Хімаван)

E-mail: prabowoh@yahoo.com