ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ!

Запрошуємо на знайомство з Інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших Університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання у виші.

У рамках Дня відчинених дверей відбудеться презентація нових освітніх програм, набір на які здйснюватиметься цього літа вперше. Зокрема це освітні програми за ОР "бакалавр" - Азербайжанська мова і література та англійська мова; та за ОР "магістр" - Прикладна лінгвістика (редакторсько-перекладацька та експертна діяльність).

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
239-33-97 (заступники директора),
239-31-01 (прес-центр).
Чекаємо на абітурієнтів 2 червня о 15.00 в актовій залі (другий поверх) Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Т.Шевченка,14.