ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ ПОСІВ ДРУГЕ МІСЦЕ У ВІДЕОКОНКУРСІ "ШЕВЧЕНКО МОВАМИ СВІТУ"

У День перепоховання Тараса Шевченка, 22 травня, відбувся фінал ІІІ Міжнародного конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи", який заснувала Галина Яблонська. Конкурсні роботи були представлені у різних номінаціях: "Читана і співана поезія Тараса Шевченка", "Мій Шевченко", "Відеоформат". Загалом подано 231 заявка, серед них - 92 роботи було надіслано у форматі відеопоезії. Інститут філології посів друге місце у конкурсі. На відео студенти-філологи читали поезію Тараса Шевченка мовами, які вивчають: японська, арабська, іспанська, англіська, польська... Загалом представлено 15 мов у відеоролику. І це з 36 мов, представлених на конкурсі.

Урочисто диплом про почесне друге місце директорові Інституту філології професору Григорію Семенюку вручила від імені Голови оргкомітету організатор конкурсу Ольга Кривопиша, яка вручила також подяку за судівство члену журі конкурсу професору Михайлу Наєнку.