Прийом заявок до плану навчально-методичних видань ВПЦ «Київський університет» на 2018

Шановні колеги!

З 15 червня до 1 жовтня 2017 року оголошено прийом заявок до плану навчально-методичних видань ВПЦ «Київський університет» на 2018 р.

Бажаючі мають подати до к.86:

1) рукопис у друкованому та електронному вигляді,

2) рецензії – 3, з них 1-2 – зовнішні,

3) рекомендацію Вченої ради Інституту філології,

4) рекомендацію Науково-методичної комісії Університету,

5) авторську довідку (зразок додається).

Для отримання рекомендації  Науково-методичної комісії Університету необхідно подати до к.216 Головного корпусу (приймальна проректора Бугрова В.А.) такі документи:

• Рекомендація НМК Інституту філології (за наявності рекомендації засідання кафедри; звертатися до Ситдикової Ірини Вілоріївни, кафедра романської філології).
  • Рекомендація Вченої ради Інституту філології.
  • Копія відповідних навчальних планів.
  • Копія робочої програми відповідного курсу або витяг з програми (загальна частина, де зазначено розподіл годин, і частина, яку має забезпечити посібник; якщо подають витяг, то він має бути завірений заступником директор «Оригіналу програми відповідає»).

Для періодичних видань потрібна рекомендація Вченої ради Інституту філології.