Вступ до аспірантури у питаннях і відповідях

 

 

1. Де можна ознайомитися з програмами вступних іспитів та розкладом іспитів?

Програми вступних іспитів розміщено на сайті за посиланням: http://philology.knu.ua/node/280 Розклад іспитів буде розміщено на сторінці сайту «Вступ до аспірантури» після 1 вересня 2017 р., а також на інформаційному стенді біля відділу аспірантури Інституту філології, к. 87.

 

2. За які досягнення нараховують додаткові бали?

Див. Додаток.3. до Правил прийому в аспірантуру для здобуття ступеня доктора філософії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в 2017 році(с.17): http://philology.knu.ua/files/2015/Aspirant2017/Aspirantura_2017.pdf

 

3. Як подавати відбитки публікацій?

Готуючи відбитки публікацій, обов’язково зробіть ксерокопію титульної сторінки з назвою, номером випуску, датою видання; ксерокопію сторінки, на якій розміщено інформацію про редакційну колегію; ксерокопію сторінки зі змістом, на якій зазначено дані про Вашу статтю; ксерокопію сторінок із текстом Вашої статті. Завіряти відбитки потрібно у заступника директора з науково-педагогічної роботи (к. 86). Печатку на підпис заступника ставити у приймальні директора Інституту філології, к. 79.

 

4. Як підтвердити факт включення Вашої публікації до наукометричної бази?

Вам потрібно зайти на сайт Бази, знайти через пошук Бази сторінку з інформацією про індекс цитування журналу, в якому опубліковано Вашу статтю, і зробити скрін-шот цієї сторінки.

 

5. Які сертифікати дають право не складати іспити з іноземної мови?

Див. Додаток 2. до Правил прийому в аспірантуру для здобуття ступеня доктора філософії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в 2017 році(с. 16):http://philology.knu.ua/files/2015/Aspirant2017/Aspirantura_2017.pdf

6.  Чому за іспит з іноземної ставлять «0» балів, якщо вступник набрав від 0 до 60 балів? При оцінюванні знань з іноземної мови діє система недиференційованого заліку «склав(ла) – не склав(ла)». «Склав(ла)» означає набрав(ла) більше 60 балів.    

 

7. Де брати особовий листок і хто його завіряє?

Якщо Ви закінчили Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2017 р., особовий листок Ви отримуєте у відділ аспірантури, к. 87. Завіряє його заступник директора з науково-педагогічної роботи (к. 86) за наявності оригіналів документів (паспорт, дипломи, ідентифікаційний код, трудова книжка, якщо є). Печатку на підпис заступника ставити у приймальні директора Інституту філології, к. 79.

Якщо Ви – випускник іншого університету, особовий листок Ви оформлюєте і завіряєте в тому університету, який закінчували (зазвичай – у відділі кадрів).

Якщо Ви закінчили університет у минулих роках, особовий листок вам мають завірити за останнім місцем роботи або, якщо Ви ніде не працювали, за місцем проживання. Особовий листок – бланк