Електронна система оформлення документів для відрядження в межах України

Шановні співробітники Інституту філології !

З 1 січня 2016 року в університеті діє електронна система оформлення документів для відрядження в межах України.

Встановлений наступний перелік документів для оформлення відряджень:

Особиста заява у надрукованому вигляді на ім’я ректора університету (для співробітників НДЧ – на ім’я проректора  з наукової роботи) за згодою (підписом) керівника структурного підрозділу.

Для професорсько-викладацького складу, студентів, аспірантів за підписами директора інституту і завідувача кафедри.

Офіційне запрошення сторони, що приймає (на офіційному бланку, з печаткою та підписом керівника установи, що запрошує) чи копію наказу МОН України про відрядження.

Графік замін навчальних занять на період відрядження (для професорсько-викладацького складу, за необхідності).

Особиста заява надрукована та повинна бути обов’язково підписана особою, яка їде у відрядження.

Процедура оформлення відряджень в межах України, а саме:

1. Заповнити бланк заяви.
  2. Заява повинна бути обов’язково підписана особою, яка їде у відрядження, та керівниками відповідних структурних підрозділів.
  3. Після підписання заяву, запрошення, а також графік замін навчальних занять (для викладачів) необхідно надати відповідальній особі Ларисі Лосєвій особисто - к.76 Інституту філології або надіслати на електронну пошту lloseva@ukr.net.
  4. Бажано вказати в листі контактний номер телефону.

Нагадую Вам, що обов'язково потрібно вказувати в заяві:

Для співробітників:

• місто і термін відрядження;
  • мету відрядження (ОФІЦІЙНЕ ЗАПРОШЕННЯ, копію наказу МОН);
  • збереження чи незбереження заробітної плати на цей період;
  • джерело фінансування.

Для аспірантів та студентів:

• місто і термін направлення;
  • мету направлення ( ОФІЦІЙНЕ  ЗАПРОШЕННЯ,  копію наказу  МОН);
  • форму навчання студентів (бюджетна або контрактна);
  • збереження чи незбереження стипендії на цей період.