Суханова Ганна Сергіївна

Асистент кафедри германських філології та перекладу

Навчальні курси:

• Практичний курс першої мови (шведська мова)
  • Практика перекладу першої мови (шведська мова)
  • Теоретична фонетика першої мови (шведська мова)

Публікації, статті

1. Вживання умовного способу у французькій мові та особливості його відтворення українською мовою.- Мова, свідомість, художня творчість, інтернет у дзеркалі сучасних філологічних студій: зб. наук. праць. К.: ВПЦ “Київський університет”, 2013. - С. 348-354.

2. Прагматичні особливості у французькому та українському перекладах казкової повісті Сельми Лагерльоф «Чудесна мандрівка Нільса Гольґерсона з дикими гусьми».- Мовні і концептуальні картини світу: зб. наук. праць. К.: ВПЦ “Київський університет”, квітень 2015.

Переклади:

1.     Боб Гофф«Я з тобою (уривок з автобіографічної книги “Любов діє”)». - Стиль і переклад: зб. наук. праць. К.: ВПЦ “Київський університет”, в. 1(2). - 2015. - С. 394-399.

Біографія

У 2016 році отримала диплом магістра за спеціальністю “Переклад”; професійна кваліфікація - перекладач з французької, англійської та шведської мов.