Демірезен Ірина Олександрівна

Асистент кафедри тюркології

Народилася: 19 червня 1993 р.

У 2010 році закінчила Первомайську гімназію.

У вересні 2010 року вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на кафедру тюркології.

У березні 2014 року брала участь у відкритті Українського культурного центру на базі Кавказького університету (м. Карс).

У квітні 2014 року посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з турецької мови.

В 2014 році та отримала диплом бакалавра з відзнакою Київського  національного університету імені Тараса Шевченка за фахом «Мова і література (турецька, англійська)»

У 2016 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за фахом «Мова і література (турецька, англійська) та переклад» та здобула професійну кваліфікацію «філолог-дослідник, викладач вищого навчального закладу (турецька мова і література та англійська мова), перекладач з турецької та англійської мов)». Під час навчання в університеті працювала перекладачем з турецької мови на виставках і конференціях.

У період з 2014 по 2016 роки навчалася на Факультеті літературознавства за спеціальністю «Турецька мова та література (новітня турецька література)» в університеті Хаджеттепе (Турецька Республіка, м. Анкара) за програмою академічної мобільності. Приймала участь у студентських конференціях та круглих столах.

З 2016 року працювала на посаді провідного фахівця Відділу академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З вересня 2017 працює на посаді асистента кафедри тюркології.

Коло наукових інтересів:турецька та азербайджанська мови, сучасні методики та методології вивчення мов, турецька поезія поч. ХХ ст., турецький жіночий роман поч. ХХст., новітня турецька література, постмодернізм в турецькій літературі.

Навчальні курси:

Переклад конференцій