ДРУГИЙ ЕТАП ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ПЕРЕКЛАД (АРАБСЬКА МОВА)» ТА «ПЕРЕКЛАД (ПЕРСЬКА МОВА)» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році», Київському національному університету імені Тараса Шевченка доручено провести другий етап олімпіади зі спеціальностей «Переклад (арабська мова)» та «Переклад (перська мова)» для студентів усіх вищих навчальних закладів.

Олімпіаду буде проведено  1112квітня 2018року в гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14).

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади (зі спеціальностей «Переклад (арабська мова)» і «Переклад (перська мова)» – по 5 студентів) і просимо до 1 березня 2018 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології,кафедра мов і літератур Близького та Середнього Сходу, а також на  електронну адресу: egypt_center@ukr.net

Відповідальний секретар оргкомітету – Хоміцька Олена Георгіївна.

Програмою олімпіади передбачено виконання  таких завдань:

І –й день (11-го квітня):

-  письмовий переклад базової лексики і стійких словосполучень суспільно-політичного тексту;

-  письмовий переклад фрагмента прозового арабського/перського художнього тексту;

-  аудіовізуальний переклад політичної промови.

ІІ –й день (12-го квітня):

-  письмовий переклад іноземною мовою  українськомовного суспільно-політичного тексту;

-  усний переклад іноземною мовою фрагментів текстів без попереднього ознайомлення та підготовки.

Реєстрація учасників відбудеться 10 та 11 квітня (до 10.00) у гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14). Результати олімпіади буде оголошено 12.04.2018 року о 16.30.

Оргкомітет олімпіади забезпечує учасників олімпіади місцями в гуртожитку. Просимо завчасно повідомити про дату прибуття учасників та потребу в замовленні місця в гуртожитку (орієнтовна вартість проживання: 250-300 грн. за добу).

Просимо заздалегідь придбати квитки на зворотній проїзд. Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, що направляє учасника.

Кожен учасник олімпіади повинен мати паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження, квиток на зворотний проїзд.

Додаткову інформацію можна отримати в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (тел. 044-234-14-12, 239-31-83) та на сайті Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.