День відчинених дверей в Інституті філології

Абітурієнте, не проґав можливість поспілкуватися із представниками випускових кафедр Інституту філології – сучасного осередку гуманітарної освіти, який цьогоріч увійшов у предметний світовий рейтинг якості закладів освіти QS, посівши позицію 200-300 серед найкращих вишів.

У другу п’ятницю червня на тебе чекають:

-              зустріч із керівництвом Інституту, із відповідальним секретарем відбіркової комісії, з викладачами та зі студентським активом;

-              майстер-класи;

-              презентації освітніх програм ОС «Бакалавр» та «Магістр»;

-              інтерактиви;

-              фотозона;

-              екскурсія  корпусом Інституту філології.

Якщо ти мрієш вивчати мови в одному із провідних філологічних українських осередків освіти, тоді приходь 8 червня о 13.00 у вестибюль Інституту філології за адресою бул.Т.Шевченка, 14 (неподалік станцій метро Театральна, Університет, Льва Товстого). Буде пізнавально, інтерактивно і весело!

Маєш запитання – 239 33 02, 239 31 01.

читати на facebook...

Категорія: