День Відчинених Дверей

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинає серію зустрічей з майбутніми абітурієнтами – 7 грудня о 14.00 в актовій залі Інституту «День відчинених дверей».

Цей осередок філологічної освіти готує фахівців із тридцяти мов і літератур світу, кожного року пропонуючи вступникам нові освітні програми з урахуванням міжнародних стандартів та вимог ринку праці й сучасного життя. В університеті за останні десять років запроваджено ряд філологічних освітніх програм із вивчення рідкісних, екзотичних і, безумовно, потрібних для країни мов та літератур. Це зокрема індонезійська, в’єтнамська (в Україні підготовку фахівців із цих мов здійснює тільки Інститут філології), перська, шведська, білоруська, кримськотатарська мови. У 2016 році тут оголошено набір на іврит та на гагаузьку мови, а в 2017 році заплановано підготовку ще й з нідерландської (як третьої мови) та з азербайджанської мов. Для бакалаврів Інститут філології пропонує ряд магістерських освітніх програм, дисципліни яких викладатимуться іноземними мовами.

Тож, запрошуємо на знайомство з інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання в інституті.

Чекаємо на Вас!

Місце: актова зала Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (бульвар Т. Шевченка, 14).

Додаткова інформація за тел. 239-31-01