ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році», Київському національному університету імені Тараса Шевченка доручено провести другий етап олімпіади зі спеціальностей «Переклад (арабська мова)» та «Переклад (перська мова)» для студентів усіх закладіввищої освіти.

Олімпіаду буде проведено  10 11 квітня 2019 рокув гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14).

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади (зі спеціальностей «Переклад (арабська мова)» і «Переклад (перська мова)» – по 5 студентів) і просимо до 15 березня 2019рокунадіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології,кафедра мов і літератур Близького та Середнього Сходу, а також на електронну адресу: egypt_center@ukr.net

Кафедра світової літератури запрошує Вас взяти участь в ХI Міжнародних Чичерінських читаннях «Світова література у літературознавчому дискурсі ХХІ століття», що відбудуться 3‑4 жовтня 2019 року.

15 березня 2019 р. відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ І ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВО: ТОЧКИ ДОТИКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».

Факультет іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошує Вас до участі в ХІІІ Міжнародній науковій конференції „Пріоритети германської та романської філології”, яка відбудеться 31.05.-02.06.2019 р.

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ЛІНГВІСТИЧНІ ПАРАДИГМИ», яка відбудеться 11 квітня 2019року

Запрошуємо Вас на презентацію 5-го номера англомовного рецензованого журналу в галузі гуманітаристики «Kyiv-Mohyla Humanities Journal», котра відбудеться 31 січня о 17:00.

Молдова Інститут Лейпціга новий проект. Останній термін подання заявок на участь 30 березня 2019р.

Шості міжнародні наукові читання пам’яті члена-кореспондента НАН України Юрія Олександровича Карпенка: до 90-річчя від дня народження (1929–2009), які відбудуться 26–27 вересня 2019 року

Відкрито прийом матеріалів для третього випуску журналу «Наукові записки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Літературознавство» до 15.02.2019.

Граматичні Читання

ХІІІ-та Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

Конференція слов'янський світ у давнину і сьогодні - мова, література, культура

We invite graduate students and postdoctoral researchers to the third international edition of the conference Linguistics Prague (formerly Lingvistika Praha).

Кафедра україністики Інституту східнослов’янської філології Яґеллонського університету має честь запросити до участі в міжнародній науковій конференції Краків, 6–7 червня 2019 р.