Київський національний університет імені Тараса Шевченка – у чотирьох Предметних рейтингах QS

Цьогоріч у дев’ятому виданні Предметного рейтингу QS (QS World University Ranking by subject) Університет представлено у 4 із 48 предметних рейтингів серед найкращих університетів світу.

В освітній галузі «Сучасні мови» – Університет посів 151-200 місце, таким чином покращивши свою минулорічну позицію; у галузі «Фізика і Астрономія» – 401-450; у галузі «Природничі науки» – 451-500 й у галузі «Хімія» – 451- 500.
Кожен предметний рейтинг складається на основі чотирьох параметрів. Перші два з них – це глобальні опитування вчених і роботодавців, які використовуються для оцінки міжнародної репутації установ за кожним із предметів. Інші два показники – це оцінка наукового впливу, заснована на кількості наукових цитувань на одну працю і Н-індекс (Індекс Гірша) у відповідній предметній галузі.
категорії: