Публікації

Найважливіші публікації кафедри

• Франкофонія у багатомовному контексті / Упор. О.Д. Федченко, Т.М. Гейко. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2003. – 65с.
  • Болонський процес і реформування вищої освіти Франції / Упоряд. Г.Г. Крючков, В.Б. Бурбело. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2004. – 164с.
  • Франція у європейському просторі вищої освіти / Упор. Г.Г. Крючков, В.Б. Бурбело. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2005. – 169с.

Найважливіші публікації кафедри станом на 2011 рік за персоналіями можна завантажити тут (файл .pdf, 205 Кв) .

Найважливіші публікації кафедри станом на 2012 рік за персоналіями можна завантажити тут (файл .pdf, 214 Кв) .