Новини, події кафедри

Літературно-перекладацький проект ТрансСтар

У січні 2013 року під девізом «Різні культури – спільна історія: на шляху до нової Європи» стартував новий проект TransStar Europa (ТрансСтар Європа), покликаний об‘єднати культурні простори шести європейських країн у мережу, створювану перекладачами й міжкультурними посередниками.

Перекладацькі майстерні

Кафедра теорії і практики перекладу з німецької мови спільно з Австрійським культурним форумом у Києві та Австрійською службою академічного обміну оголошує конкурс на участь у німецько-українських перекладацьких майстернях, які відбудуться на базі нашого Інституту філології з 21 вересня по 15 грудня 2015 року.

Докладно про умови участі читайте тут (німецькою мовою).

На кафедрі діє щомісячний семінар „Теорія і практика перекладу”, видається студентський щоквартальник „Die Bruecke” („Міст”), силами кафедри засновано міжнародний журнал з грифом ВАК „Германістика в Україні” (відп.редактор проф. Кияк Т.Р.), проводяться щорічні наукові конференції Спілки германістів вищої школи України (засновник – проф. Кияк Т.Р.), за матеріалами яких публікуються збірники.

Конкурс на участь у проекті ЄС "ТРАНССТАР" 2012: художній переклад та міжкультурне посередництво

Цільова група: молоді перекладачі, студенти, аспіранти, молоді викладачі, котрі займаються художнім перекладом (німецько-український напрямок) та у перспективі хотіли б викладати його у вищій школі.

Оголошення про конкурс та детальніша інформація про проект.