Новини, події кафедри

НІМЕЦЬКОМОВНІ ЕКСКУРСІЇ КИЄВОМ

Тижні німецької мови в Україні – чи не найкраща нагода презентувати німецькомовній спільноті екскурсії по Києву від студентської молоді. Тому запрошуємо всіх бажаючих прогулятися по місту, яке ми любимо та про яке, маємо що розповісти та що показати. Обирайте найкращу дату та зручне взуття. І з гарним настроєм приходьте:

Докладніше...

Літературно-перекладацький проект ТрансСтар

У січні 2013 року під девізом «Різні культури – спільна історія: на шляху до нової Європи» стартував новий проект TransStar Europa (ТрансСтар Європа), покликаний об‘єднати культурні простори шести європейських країн у мережу, створювану перекладачами й міжкультурними посередниками.

Перекладацькі майстерні

Кафедра теорії і практики перекладу з німецької мови спільно з Австрійським культурним форумом у Києві та Австрійською службою академічного обміну оголошує конкурс на участь у німецько-українських перекладацьких майстернях, які відбудуться на базі нашого Інституту філології з 21 вересня по 15 грудня 2015 року.

Докладно про умови участі читайте тут (німецькою мовою).

На кафедрі діє щомісячний семінар „Теорія і практика перекладу”, видається студентський щоквартальник „Die Bruecke” („Міст”), силами кафедри засновано міжнародний журнал з грифом ВАК „Германістика в Україні” (відп.редактор проф. Кияк Т.Р.), проводяться щорічні наукові конференції Спілки германістів вищої школи України (засновник – проф. Кияк Т.Р.), за матеріалами яких публікуються збірники.

Конкурс на участь у проекті ЄС "ТРАНССТАР" 2012: художній переклад та міжкультурне посередництво

Цільова група: молоді перекладачі, студенти, аспіранти, молоді викладачі, котрі займаються художнім перекладом (німецько-український напрямок) та у перспективі хотіли б викладати його у вищій школі.

Оголошення про конкурс та детальніша інформація про проект.