Співробітники

Чернишова Юлія Олександрівна - директор центру італознавства, к. філол. наук, викладач кафедри теорії та практики перекладу з романських мов імені Миколи Зерова Інституту філології.

Народилася 13 грудня 1975 року в місті Санкт-Петербург. У 1998 закінчила факультет іноземної філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка і отримала диплом магістра з відзнакою. У 1996 навчалася в Університеті м. Флоренції за стипендією програми “Tempus-Tacis”, у 1998 році – у Вищій школі перекладачів при Університеті м. Трієста за стипендією Міністерства закордонних справ Італії.

У 2000 році отримала визнання українського диплома Київського національного університету імені Тараса Шевченка університетом “Ка Фоскарі” м. Венеції (Італія).

З 2001 року працює на кафедрі теорії та практики перекладу з романських мов імені Миколи Зерова Інституту філології.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію “Концептуальні та мовні аспекти перекладу сучасних італійських релігійних текстів”.

З 2010 року є директором Центру італознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Основні напрямки наукової та навчально-методичної діяльності – методика навчання усному перекладу, італознавство, релігійний переклад.

Працювала перекладачем на численних міжнародних виставках та міжнародних зустрічах, бізнес-переговорах.