Навчальний процес

Навчальний процес в Інституті філології здійснюється за модульно-рейтинговою системою. Докладніше про це читайте тут.

Важливу роль у формуванні фахівця-філолога відіграє вивчення циклу таких дисциплін, як зарубіжна культура, українська культура, основи права, вікова психологія, основи педагогіки, сучасна українська мова, філософія, етика, історія України, основи політології, основи економічних теорій, основи соціології, релігієзнавство.

Курси соціальних та гуманітарних дисциплін викладаються українською мовою; лекційні курси, пов'язані з вивченням іноземної мови, викладаються відповідною іноземною мовою.

З повним переліком навчальних дисциплін можна ознайомитися тут.

Невід'ємною частиною навчального процесу, що сприяє підвищенню рівня підготовки студентів, є практика - джерелознавча, педагогічна, перекладацька та асистенська.

Для більш успішного оволодіння професією в навчальному процесі широко використовуються нові методики викладання іноземних мов, сформовано сучасну медіатеку комп'ютерних та відеопрограм, модернізовано відеоклас, встановлено системи електронної пошти та супутникового телебачення.

При Інституті філології працюють навчально-інформаційні центри, присвячені поглибленому вивченню іноземних мов та культур. Ці мовні центри надають методичну допомогу викладачам, студентам вузів та вчителям шкіл. Перелік кафедр і мовних центрів Інституту філології та їхні координати можна знайти тут.

Додаткову інформацію про навчання в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка можна отримати у таких розділах:

Ключові слова:
Навчання