Центр іноземних мов

Центр іноземних мов при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка було створено у 2010 році на базі Інституту філології. У центрі працюють досвідчені фахівці - професори, доценти та викладачі Інституту філології. Центр залучає до роботи носіїв мови, які мають відповідні міжнародні сертифікати, що дозволяють їм викладати рідну мову як іноземну.

Мови, що пропонуються для вивчення: англійська, німецька, іспанська, французька, італійська, китайська, корейська, грецька, турецька, японська, українська та російська як іноземні.

Програми курсів іноземних мов:

Для студентів немовних спеціальностей: базовий курс іноземної мови, поглиблений курс іноземної мови, професійно орієнтований курс іноземної мови.

Для студентів мовних спеціальностей: базовий курс іноземної мови, поглиблений курс іноземної мови (третя іноземна мова)

Для іноземних студентів: базовий курс іноземної мови, поглиблені курси української та російської мов.

Для викладачів нефілологічних спеціальностей: спеціалізовані курси академічної англійської мови у

• - групах з рівня А1-А2 - 2 роки навчання
  • - групах з рівня В1-В2 - 1 рік навчання.

Термін навчання: Тривалість навчання обирається слухачем, відповідно до його цілей та рівня володіння мовою й проходить у групах базового курсу (рівні А1-В1) та поглибленого курсу (рівні В2-С1). Номінальна тривалість кожного курсу від 1 до 2-х років (по 50 академічних годин кожного семестру).

Умови прийому: Мовні групи формуються за рівнем володіння мовою слухачем.

КОНТАКТИ ЦЕНТРУ:

Головний офіс Центру - бульвар Тараса Шевченка, 14 (корпус Інституту філології), кімната 1, тел. 239-3196.
Філія 1 Центру у Студмістечку - вул. Васильківська 90-А (корпус економічного факультету), 10-й поверх, кімната 1006, тел. 526-3968.

Філія 2 Центру у Студмістечку - проспект академіка Глушкова, 4-Е (корпус механіко-математичного факультету), 6-й поверх, кімната 611, тел. 259-05-25.

Концепція викладання іноземних мов

Переваги: Після проходження основного курсу іноземної мови і успішного складання іспиту слухач отримує Свідоцтво Київського національного університету імені Тараса Шевченка із зазначенням рівня володіння іноземною мовою та кількістю прослуханих академічних годин.

Рівні володіння іноземною мовою за європейською шкалою

Згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти, розрізняють шість рівнів володіння мовою, визначені Асоціацією мовних експертів Європи (ALTE - The Association of Language Testers in Europe):

• - інтродуктивний (Breakthrough або А1),
  • - середній (Waystage або А2), або елементарний рівень;
  • - рубіжний (Threshold або В1),
  • - просунутий (Vantage або В2), або рівень незалежного користувача;
  • - автономний (Effective Operational Proficiency або С1) і
  • - компетентний (Mastery або С2), або рівень досвідченого користувача.

Сучасні навчальні посібники з будь-якої європейської мови та екзаменаційні тести розробляються для певного рівня мовної компетенції.