Профспілка Інституту філології

План роботи профбюро 2005-2006

• Проводити облік співробітників та аспірантів.

• Представляти інтереси членів профбюро у профкомі та адміністрації університету.

• Підготувати та вчасно подати списки дітей дошкільного та шкільного віку для Новорічних свят та подарунків.

• Вивчати інформацію та вчасно інформувати про можливість оздоровлення співробітників Інституту та їх дітей.

• Представляти та відстоювати інтереси співробітників Інституту з питань організації праці, побути, оздоровлення та відпочинку.

• Контролювати за дотриманням існуючих норм праці та відпочинку.

• Постійно інформувати співробітників Інституту про діяльність профспілки університету.

• Підготувати списки та подання на присвоєння звання „Ветеран праці університету” співробітників Інституту філології, які мають відповідний стаж роботи та своєю самовідданою багаторічною працею зробили вагомий внесок у розбудову університету.

• Тримати на контролі питання охорони праці та вносити керівництву Інституту пропозиції щодо створення належних умов праці, охорони праці та відпочинку.

• Регулярно проводити засідання профбюро, оформлювати всю необхідну документацію.