Вступникові

Звернення директора Інституту філології, доктора філологічних наук, Заслуженого професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Заслуженого діяча науки і техніки України Григорія Фоковича Семенюка

"Ти стоїш на порозі великого самостійного життя, яке пропонує Тобі безліч доріг та альтернатив! Але твій вибір шляху «сродної праці» має бути єдиноправильним, осягненим серцем та осмисленим розумом! Бо лише поступальний, усвідомлений рух цим шляхом подарує тобі істинне щастя пізнання та професійного злету. Тільки він щоразу даруватиме Тобі радість самореалізації, він – гарант Твоєї потрібності людям, державі!"

Дорогий друже!

Раді вітати тебе в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Переконані, що ти зробив правильний вибір!

Пропонуємо твоїй увазі інформацію щодо вступу та форм навчання в Інституті філології:

Вступ до бакалаврату

Вступу до магістратури