Збірник "Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур"

Кафедра слов'янської філології видає збірник наукових праць “Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур: Пам’яті академіка Леоніда Булаховського”.

У збірнику висвітлюються актуальні проблеми динаміки розвитку та функціонування слов’янських мов, а також різні аспекти слов’янського літературознавства. Залучено матеріали з української, російської, чеської, польської, болгарської, сербської, хорватської та інших мов і літератур. Для науковців, викладачів вузів, гімназій, ліцеїв, учителів середніх шкіл, студентів.

Вимоги до оформлення статей
Попередні випуски

Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур: Пам’яті академіка Леоніда Булаховського: Збірник наукових праць. – Спеціальний випуск. – К., 2010. – 329 с. Зміст і статті (.pdf).

Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур: Пам’яті академіка Леоніда Булаховського: Збірник наукових праць. – Випуск 12. – К., 2010. – 396 с. Зміст і статті (.pdf).

Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур: Пам’яті академіка Леоніда Булаховського: Збірник наукових праць. – Випуск 16. – К., 2011. – 376 с. Зміст і статті (.pdf).

Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур: Пам’яті академіка Леоніда Булаховського: Збірник наукових праць. – Випуск 17. – К., 2012. – 235 с. Зміст і статті (.pdf).

Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур: Пам’яті академіка Леоніда Булаховського: Збірник наукових праць. – Випуск 19. – К., 2012. – 399 с. Зміст і статті (.pdf).