Студентський парламент

Студентський парламент Інституту філології (СПІФ) - найвищий виконавчий орган студентського самоврядування в Інституті філології, який покликаний захищати думку студентів, відстоювати їхні права та здійснювати їхню участь у керуванні Інститутом. Наша мета – це свідома, конкурентоспроможна особистість Інституту філології, тому наші проекти дають кожному студенту реальну можливість усебічного розвитку та набування навичок, що стануть корисними у подальшому житті.

Для цього робота СПІФ охоплює 8 різних векторів роботи:

• інформаційний,
  • культурно-мистецький,
  • соціальний,
  • технічний,
  • освітній,
  • зовнішні зв’язки,
  • працевлаштування,
  • спортивний.

Окремими структурними підрозділами СПІФ є команда КВК та інтернет газета «Абзац». Кожен відділ має свою команду на чолі з керівником, і протягом навчального року проводить заходи своєї направленості.

Якщо ти активний, цілеспрямований, відповідальний і хочеш прожити своє студентське життя яскраво і з користю, то приєднуйся до нас! Університет дає тобі освіту – ми допоможемо отримати все інше, необхідне для твого особистого успіху в житті!

СПІФ – це здобуття практичного досвіду втілення проектів, унікальна можливість роботи в команді, насичене та яскраве студентське життя.

Більше інформації на сайті СПІФ.

Наші контакти: м. Київ, бульв. Т. Шевченка 14, 1-ий поверх, каб. 13, Телефон: (044) 239 31 87, e-mail: spif.info@gmail.com, Сторінка ВК

Додані файли (pdf):
Ключові слова: